Site Overlay

O nas

Euro – Rent sp. z o.o. istnieje nieprzerwanie od 2008 roku. Nasza historia sięga jednak jeszcze dalej, do lat 90-tych. Z biegiem czasu poznaliśmy oczekiwania naszych klientów i dla nich, a więc właśnie dla Ciebie tworzymy bazę nieruchomości w Gdyni i Sopocie, tak by skupić się na rejonach, które znamy najlepiej. Nieważne czy szukasz mieszkania, lokalu użytkowego czy gruntu – zawsze chętnie Ciebie wesprzemy.
Euro-Rent jest wyjątkowym biurem nieruchomości. Kompleksowe traktowanie rynku nieruchomości jest naszym atutem, który wyróżnia nas z grona innych agencji. Niewiele jest firm, które oprócz podstawowej usługi, jaką jest sprzedaż, kupno, czy wynajem nieruchomości, oferują pełną obsługę w dziedzinach, które naszemu klientowi mogą być przydatne. Euro – Rent oferuje Ci wszystko, czego potrzebujesz aby wygodnie zamieszkać w swoim domu. Proponujemy pomoc w zakresie: geodezji, wyceny nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, doradztwa kredytowego, certyfikatów energetycznych, aranżacji wnętrz i projektowania architektonicznego. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, biznesowymi kontaktami oraz doskonałą, wciąż pogłębianą znajomością rynku Służymy pomocą a nawet przejmujemy na siebie szereg obowiązków, po to, by klient miał poczucie pełnej i profesjonalnej realizacji zlecenia.
Misją biura obrotu nieruchomościami Euro-Rent jest ponadstandardowa obsługa klienta. Naszym celem jest kompleksowe a jednocześnie partnerskie podejście do klienta, jego pomysłów i problemów . Jesteśmy po to, by Twoją transakcję poprowadzić od początku do samego końca. Jeśli za pośrednictwem biura nieruchomości Euro – Rent kupisz mieszkanie, również dzięki nam możesz zaprojektować wnętrza a nawet je umeblować. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w zakresach i dziedzinach związanych z zakupem nieruchomości, które są niezbędne do wygodnego użytkowania. Korzystając z naszych usług masz pewność, że w jednym miejscu, z pomocą profesjonalnej grupy ludzi zaspokoisz swoje najbardziej wygórowane oczekiwania. Oferujemy również możliwość zgłoszenia do naszego biura swojej nieruchomości lub działki. Wtedy my zajmiemy się jej skuteczną sprzedażą. Zaprezentujemy ją odpowiedniej grupie naszych klientów po to, aby znaleźć dla niej nabywcę.
pl_PLPolish