Site Overlay

NIERUCHOMOŚCI

Na rynku od 2008 roku

Biuro nieruchomości

Nasze oferty nieruchomości

Szukasz nieruchomości? Doskonale! Pozwól, że sprawdzimy dla Ciebie setki ofert mieszkań, gruntów i lokali, żeby dobrać taką nieruchomość, jakiej potrzebujesz. Chciałbyś sprzedać lub wynająć swoją własność. Może masz problem ze spłatą zobowiązań. Mamy doświadczenie w najtrudniejszych sprawach Jeśli potrzebujesz wsparcia kredytowego, to śpieszymy poinformować, że współpracujemy z najlepszymi i jesteśmy bardzo skuteczni!

Mieszkania na sprzedaż

Mieszkania i apartamenty dla singli, par, rodzin i inwestorów. Od kawalerek po duże, wielopoziomowe nieruchomości. Każdy znajdzie coś dla siebie. 


Zobacz oferty

Rynek pierwotny

Oferty developerów i rynek pierwotny w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Rumi, Redzie i innych miejscowościach. Po pełną ofertę prosimy o kontakt z biurem. 


Zobacz oferty

Mieszkania na wynajem

Wynajem długo i średnioterminowy mieszkań i apartamentów o różnych powierzchniach. Dostępne także apartamenty na wynajem dobowy. 


Zobacz oferty

Komercyjne na sprzedaż

Lokale komercyjne, hotele, restauracje, lokale medyczne, biura i wiele więcej. Lokale na sprzedaż z najemcą, jak i do własnego skomercjalizowania. 


Zobacz oferty

Komercyjne na wynajem

Lokale komercyjne, hotele, restauracje, lokale medyczne, biura i wiele więcej. Lokale na wynajem na parterach, w biurowcach i wolnostojące.


Zobacz oferty

Działki na sprzedaż

Działki i nieruchomości gruntowe pod budownictwo jedno i wielorodzinne, a także pod zabudowę usługową czy też przemysłową. 


Zobacz oferty

Domy na sprzedaż

Jeśli poszukujesz domu jednorodzinnego, wielorodzinnego w zabudowie zarówno wolno stojącej, jak i szeregowej czy bliźniaczej. 


Zobacz oferty

Domy na wynajem

Jeśli mieszkanie to zbyt mała powierzchnia, a może potrzebujesz także własnej działki dla swoich zwierząt lub nieruchomości pod działalność.


Zobacz oferty

Pokoje na wynajem

Pokoje na wynajem na krótki, średni i długi termin dla osób pracujących, rodzin lub wszystkich, którzy potrzebują taniej nieruchomości pod wynajem.


Zobacz oferty

en_USEnglish